Kategorie

Sprawdź nasze aukcje w serwisie Allegro

Czas i koszty dostawy

Zamówienia w sklepie realizowane są na bieżąco w każdy dzień roboczy. Przesyłki opłacone do godziny 12:30 wysyłane są jeszcze tego samego dnia. Zamówienia opłacone po godzinie 12:30 realizowane są w następny dzień roboczy.

Opłata za wysyłkę zawiera koszty obsługi zamówienia, pakowania i wysyłki. Koszty wysyłki są takie same dla całego obszaru Polski bez względu na kod pocztowy. Wszystkie przesyłki realizowane przez nasz sklep są ubezpieczone.

Formy i cennik wysyłki

  • Paczkomaty Inpost : 9 zł
  • Pocztex Kurier Poczty Polskiej  : 15 zł
  • Kurier Inpost : 18 zł

 

O dostawcach:

Paczkomaty

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór paczek o dowolnej, dogodnej dla adresata porze, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Po zamówieniu przesyłki do Paczkomatu InPost - system wysyła SMS oraz e-mail z kodem odbioru. Aby odebrać przesyłkę wystarczy wpisać na panelu Paczkomatu InPost numer telefonu komórkowego oraz otrzymany kod odbioru, a skrytka z oczekiwaną przesyłką otworzy się.

Przesyłka dociera do wybranego paczkomatu w ciągu 48 godzin od momentu nadania paczki.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru przez 11 dni, Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem.

Lista paczkomatów InPost, z których można odebrać paczki znajduje się na stronie

www.paczkomaty.pl/znajdz_paczkomat,33.html

W przypadku wybrania tej formy wysyłki w formularzu dostawy należy podać numer paczkomatu.

Ta forma wysyłki jest dostępna dla wszystkich przedmiotów w ofercie.

Poczta Polska

Do Klientów, którzy jako formę wysyłki wskażą Pocztę Polską, zamówienia wysyłane są listem poleconym priorytetowym. Czas dostarczenia przesyłki wynosi 1 dzień roboczy, lecz z uwagi na regulamin Poczty jest to termin deklarowany, a nie gwarantowany. W przypadku nieodebrania listu, przesyłka jest w ciągu 14 dni awizowana dwukrotnie, po tym okresie zostaje odesłana do nadawcy.

Kurier

 Przesyłka kurierska jest najszybszą i najbezpieczniejsza formą dostawy. Dla wszystkich przesyłek kurierskich dostępny jest numebr listu przewozowego i usługa śledzenia paczki.

Ta forma wysyłki jest dostępna dla wszystkich przedmiotów w ofercie.